برنامه هفتگی سال تحصیلی 95-94

برنامه هفتگی خود را از فایل ضمیمه با فرمت پی دی اف دریافت نمایید . همچنین برنامه ساعات درسی روزانه آموزشگاه نیز در پست های پیشین آمده است.

فایل ضمیمه: 

دیدگاه‌ها

تصویر 0025259679

چه عجب

با سلام، در برنامه کلاسی 9/3 زنگ ششم روز سه شنبه معلوم نیست لتفن بررسی واصلاح نمایید. با تشکر

لطفا کل برنامه کلاسی را اصلاح نمایید

سلام به همه ی دانش آموزان عزیر در پاسخ به شما عزیزان عرض می کنم
1- این برنامه به صورت موقت است ولی حدودا85درصد آن تغییر نخواهد کرد. ایراد ایجاد شده (عدم درج بعضی از دروس در برخی کلاس ها مشکل) برای برنامه کامپیوتری است که باید برنامه نویس آن را تنبه کرد. (-:
من از طرف خودم و برنامه نویس که تقریبا یکی میشوند عذر خواهی می کنم.

2- تاپ کدر(اینجا انگلیسی اش را نمی شود نوشت و در برنام به اشتباه تاپ کد نوشته شده ) در حقیقت مسابقات جهانی و رنکینگ جهانی گروه های برنامه نویسی است که معمول در سال یک دوره مسابقات تحت این عنوان برگزار می گردد و گروه های برنامه نویس با هم به رقابت می پردازند و از جایگاه بسیار معتبری در دنیا بر خوردار است. به این امید که مقدمات حضور دانش آموزانمان را در این مسابقات جهانی فراهم کنیم و ایشان با تلاش خود به درجات بالای این مسابقات دست یابند نام این کلاس ها را تاپ کدر گذاشتیم. و در حقیقت آموزش برنامه نویسی است. که ریز مطالب توسط استاد مربوطه خدمتتان گفته خواهد شد.
3- در خصوص برخی از دبیران که هنوز جای آنها در برنامه خالیست شوربختانه هنوز دبیری از سوی آموزش و پرورش به ما معرفی نشده بخصوص دبیر ورزش که باید از سوی کارشناسی تربیت بدنی مستقیما معرفی گردد. 
4- در خصوص آقای مهدی زاده باید عرض کنم ایشان که دبیر و استاد درس مطالعات اجتماعی هستند و ای کاش بیشتر به ما فرصت می دادند تا بتوانیم برای بچه های نهم هم از ایشان استفاده کنیم ولی اگر منظورتان در خصوص درس آمادگی دفاعی است ایشان قبل از این این درس را در همین مدرسه سالیان سال تدریس کرده اند و چون شما از این موضوع اطلاع ندارید دلیل بر این نمی شود که اینگونه و با این لحن اعتراض کنید.

با سلام ببخشید می خواستم بدونم که چرا ۷/۲ دو زنگ هنر در روز دوشنبه دارد ولی ۷/۱ و ۷/۳ یک زنگ در هفته ؟؟؟؟؟؟؟؟