کلاس بندی سال تحصیلی95-94

کلاس بندی دانش آموزان سال تحصیلی 94-95
این کلاس بندی افزون بر کلاس های تابستانی در طول سال تحصیلی نیز استفاده خواهد شد.
با توجه به این که برخی از چیدمان ها به ویژه در پایه هشتم و نهم هدفمند صورت گرفته است تغییر کلاس دانش آموزان امکان پذیر نخواهد بود.دیدگاه‌ها

اقا ميشه عوضش كرد
اخه از كلاس پارسال ما فقط منو سلطاني جدا شديم
يزدان سعيدي وصادقلو المدن جامون

اقا همههههه كلاس همومه بعد منو سلطاني فقط رفتيم يه جا ديكه

بنده در پایه نهم هستم و فکر می کنم هیچ کس از این کلاس بندی راضی نباشه حداقل لطفا پایه نهم را برای سال تحصیلی جدید دوباره کلاس بندی کرده و سعی کنید کلاس هارا مانند گذشته نمایید با تشکر از شما

باسلام خدمت مسئولان ودست اندر کاران مدرسه، تقسیم بندی خوبی برای کلاس ها اعمال شده تنوع خوبی ایجاد شده ولی از مسئولین تقاضا داریم که دانش اموزانی که محدوده و محلشان با هم نزدیک است وباهم رقابت دارند را در یک کلاس قرار دهند از این رو خواهشمندم علی مولایی را از کلاس نه دو به کلاس پسرم محمدعرفان موالی نه سه انتقال بدهید......باتشکر از زحمات بی کران شما.

من هم از شما خواستارم که با اقای موالی در یک کلاس یعنی 9/3 باشم

آقاي أزادي يني تو يك كلاس سي نفري د فقط من أضافه بودم ؟
همه ي كلاس پارسال همونه فقط من جدا شدم
من از كلاس جديدي كه توشم فقط يه نفر از همگلاسي هاي پارسال باهامه اخه اين إنصافه
حداقل كل كلاسبندي رو عوض ميكرديد كه من فكر نكنم إضافي ام

سلام اقای آزادی خواهش میکنم کلاس ها را مانند پارسال بزارید فقط سه یا چهار نفر را از هرکلاس بیرون اوردید و این سخته که بخوایم با بچه های جدید جور بشیم خواهشمندم کلاس بندی را مثل پارسال بزارید ممنون

سلام به همه ی دانش آموزان عزیز و دوست داشتنی
از این که دیر پاسخ شما را می دهم پوزش می خواهم و شاید علت تاخیرم را درگیری بازگشایی کلاس های تابستانی بهانه بشود کرد.
در پاسخ به شما عزیزان باید عرض کنم :
1- گاهی اعمال ما ممکن است بدون آن که بفهمیم مستقیما بر روی تصمیم گیری دیگران تاثیر مستقیم داشته باشد و برایند این تصمیم به خود ما بازگردد چه خوب چه بد!
اگر کمی فکر کنید و به سال گذشته خود نگاهی دوباره کنید خواهید دید که تشکیل برخی گروه های غیر رسمی در کلاس باعث برخی شیطنت ها شده بود و این خود بر نظم کلاس تاثیر منفی گذاشته بود و پیرو آن بر تحصیل شما !
طی جلسه ای  که در تابستان با همکاران داشتیم تصمیم بر آن شد که سعی شود این گروه های غیر رسمی از هم پاشیده شود .و اعضای آنها جابجا شوند. خوب شاید بپرسید من که جز این گروه ها نبودم چرا من جابجا شدم؟ جواب این است که خوب ما مجبور بودیم دانش آموزان این گروه ها را با دانش آموزان خوب دیگر جابجا کنیم اگر برعکس این عمل می شد جایگزین کردن یک دانش اموز بد رفتار با یک دانش اموز بد رفتار دیگر بی معنی بود.
2- گذشته از این ها مگر قرار هست که شما با هم رقابت داشته باشید؟  شما باید در گروه بزرگتری که دانش آموزان پایه نهم منطقه 8 تهران (شاید هم مناطق دیگر)  نام دارد خود را در رقابت بدانید زیرا آنها حریف اصلی شما و در سطح بالاتر دانش آموزان شهر تهران و بالاتر از آن کشور خواهد بود.اگر دقت کرده باشید برای اعطای جوایز در اردیبهشت ماه شما در پایه تحصیلی خود مورد سنجش قرار گرفتید.
3- ما به شما کمک کردیم که دوستان جدیدی به دست آورید تا به سرمایه ی شما افزوده شود زیرا دوست خوب هزاران هم کم است!

        برای همه شما زیباترین ها را آرزومن
د

با تشکر از زحمات بی دریغ شما جناب آزادی و بقیه دست اندرکاران دبیرستان شهیدحسینی.

تصویر 0025371657

منظور از آزمون آغازین از کتابهای سالهای گذشته شامل کتابهای تفکر پژوهش و اجتماعی و هدیه آسمانی و قرآن میشود یا خیر؟

آیا بصورت تستی است و یا تشریحی؟

با تشکر