محمد آزادی

محمد آزادی

مدیر دبیرستان نمونه دولتی شهید حسینی منطقه 8 تهران

12 دیدگاه برای «اصلاحیه برنامه امتحانات نوبت اول»

 • دی ۲, ۱۳۹۷ در t ۷:۳۲ ب.ظ
  Permalink

  سلام این برنامه امتحانی آخرین تغییرات است؟ پسرم کلاس هشتم است و میگوید امتحان تفکر و نگارش را هفته پیش داده اند و فردا ، دوشنبه ۳ دی امتحان ندارند..

  پاسخ دادن
 • دی ۳, ۱۳۹۷ در t ۱:۴۳ ب.ظ
  Permalink

  با سلام و عرض خسته نباشد به کارکنان مدرسه
  خواستم درباره امتحان امروز یک اعتراضی بکنم:
  همه بچه ها می دونن که حداقل سه چارم قسمت تستی امتحان امروز یعنی ریاضی از درس هایی بود که آقای آشناگر در کلاس های المپیاد و تیزهوشان داده بودنند. سوال هایی بود که فقط از فرمول هایی که در روز پنجشنبه گفته شده بود حل میشد.پس از من یا کسانی که در این کلاس ها شرکت نمیکنیم چطور توقع گرفتن نمره ۲۰ دارید؟ و حتما هم شما میدانید که این امتحان تاثیر زیادی برای انتخاب رشته ما دارد. پس کاش که این امتحان جوری گرفته میشد که همه بچه ها بتونن نمره ی بالا بگیرن نه فقط کسانی که در کلاس های روز پنجشنبه شرکت میکنند.
  لطفا رسیدگی کنید.

  پاسخ دادن
  • دی ۳, ۱۳۹۷ در t ۱۰:۳۹ ب.ظ
   Permalink

   اقای اشناگر سر کلاس هم گفت که امتحان از روز پنجشنبه هم میاد مخصوصا دانش اموزی که میدونی ک در درس ریاضی ضعف داره بیاد پیگر باشه، وگرنه بقیه این حرفا بهانه است

   پاسخ دادن
  • محمد آزادی
   دی ۴, ۱۳۹۷ در t ۹:۱۵ ق.ظ
   Permalink

   همانطور که دوستان شما فرمودند و بر اساس فرمایش آقای آشناگر ، ایشان در کلاس فرموده بودند کسانی که موقعیت حضور در کلاس های ۵شنبه را ندارند حتما از ایشان سوالات و جزوات را تهیه نمایند و از دوستان و یا خود ایشان سوالاتی که مشکل دارند را سوال کنند . انشالله با پیگیری و دقت نظر بیشتر در روزهای آینده موفقیت بهتر و بیشتر خود را تضمین خواهید کرد.

   پاسخ دادن
 • دی ۳, ۱۳۹۷ در t ۱۰:۳۷ ب.ظ
  Permalink

  من یکی از دانش اموزان پایه نهم هستم، دانش اموزی ک میدونه اقای اشناگر هم سر کلاس گفته امتحان از روز پنجشنبه میاد بیاد پیگر باشه وقتی هم در درس ریاضی مشکل داره

  پاسخ دادن
 • دی ۴, ۱۳۹۷ در t ۸:۴۸ ق.ظ
  Permalink

  این حرف ها اصلا بهانه نیست واقعیته من هم تو کلاس های روز پنجشنبه شرکت نمیکنم و برای امتحان این مشکل را داشتم .اگر این کلاس ها اختیاری هست پس چرا باید چیز هایی که تو این کلاس ها یاد داده میشود در امتحان بیاد.اگه امتحان پارسال رو هم نگاه کنید میبینید که اصلا از این کلاس ها سوال نیامده بود

  پاسخ دادن
  • محمد آزادی
   دی ۴, ۱۳۹۷ در t ۹:۲۲ ق.ظ
   Permalink

   سلام ، عزیزم شما با یک نمره بیشتر یا یک نمره کمتر حتما نمره ی قابل قبولی را خواهید آورد و مطمئنا مثل بقیه بچه ها با معدل بسیار خوب مدرسه ما را ترک خواهید کرد.و مسلماً طراح سوالات امتحانات نهایی استاد آشناگر نخواهند بود و شما حتما و یقینا نمره بهتری انشالله ۲۰ خواهید گرفت. ولی مسلما طراح سوالات تیزهوشان و نمونه دولتی سطحی بسیار بالاتر از آنچه شما در کلاس های معمول خود می گذارنید سوال خواهند داد. پس شما حتما باید این تعهد را داشته باشید که اگر شرایط حضور در کلاسهای ۵شنبه را ندارید پیگیر سوالات و مطالب ارائه شده (که برای شما بستر آن فراهم شده) باشید.

   پاسخ دادن
 • دی ۴, ۱۳۹۷ در t ۸:۵۰ ق.ظ
  Permalink

  منم قبول دارم ک آقای آشناگر گفتند که امتحان از روز پنجشنبه هم میاد ولی چطور وقتی این سوال ها را کسانی که ندیده اند یاد بگیرن .این حرف ها بهانه نیست واقعیته اگر شما هم تو این کلاس ها شرکت نمیکردید این اعتراض رو داشتید. ربطی هم به مشکل داشتن دانش آموزان تو رس ریاضی ندارد.

  پاسخ دادن
 • دی ۵, ۱۳۹۷ در t ۵:۵۰ ب.ظ
  Permalink

  سلام سایت مشکل داره نمیتوانیم جزوه های علوم را دانلود کنیم میشه کمکی در این مورد بشه شنبه امتحان علوم است

  پاسخ دادن
  • محمد آزادی
   دی ۸, ۱۳۹۷ در t ۲:۲۴ ب.ظ
   Permalink

   سلام سایت فقط مشکل گرافیکی داره که داره طراحی میشه دیگه هیچ مشکلی نداره!

   پاسخ دادن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *