مشاهده کارنامه نوبت دوم

برگه تسویه حساب و مشاهده کارنامه

ضمن عرض سلام و آرزوی سلامتی و بهروزی برای شما و دانش آموزان عزیز

به آگاهی می رسانیم کارنامه های نوبت دوم دانش آموزان پایه هفتم و نهم را می توانید از پایین همین صفحه دریافت نمایید اما پیش از آن توجه شما را به نکات زیر جلب می نماییم.

1- اصل کارنامه برای دانش آموزان پایه هفتم و نهم درپرونده تحصیلی ایشان قرار خواهد گرفت و تنها در اختیار دانش آموزانی قرار می گیرد که قصد ترک مدرسه را دارند که همراه با پرونده تحصیلی تقدیم ایشان خواهد شد.

به دانش آموزان پایه نهم پس از ارسال فرم 6و7 (فرم های هدایت تحصیلی) از سوی اداره آموزش و پرورش اطلاع داده خواهد شد تا پدر دانش آموز (یا قیم قانونی وی) برای دریافت پرونده به مدرسه مراجعه نماید.

2- چنانچه درخواست بازنگری نمره ی درسی یا دروسی را دارید ، می توانید در فرم پایین کارنامه پر نموده و ارسال کنید.

الف- توجه داشته باشید پس از هر بار پر کردن این فرم ، منتظر بمانید تا فرم تازه شود و اگر نسبت به بازنگری درس دیگری درخواست دارید در فرم تازه شده درج نمایید.

ب- مرجع رسیدگی به درخواست بازنگری در پایه نهم دبیران محترم آن درس و در پایه هفتم  شورای مدرسه می باشد.

ج- شما تنها تا ساعت 14 روز شنبه مورخ 7تیرماه فرصت پر کردن فرم بازنگری نمره را خواهید داشت.

 

3- در محاسبات مالی به نکات زیر دقت نمایید.

الف- طبق بخشنامه های ارسالی محاسبه حق سرویس دانش آموزان به میزان 6 ماهه و فوق برنامه کامل دریافت می گردد آنچه در صورت حساب خود(در زیر همین صفحه ) مشاهده می نمایید تفاضل بدهکار و بستانکار شما در این دو موضوع است.

ب- تمامی مبالغ بدهکاری و بستانکاری شما از سیستم آموزشگاه استخراج شده است. چنانچه نسبت به صورت حساب خود و یا نحوه پرداخت آن اعتراضی دارید از ساعت 16 تا 20 چهارشنبه 4تیر تا یکشنبه 8تیر با شماره تلفن 09199908219 مدیر آموزشگاه تماس حاصل نمایید.

با عرض پوزش در ساعات و روزهای دیگر به علت مشغله ثبت نام دانش آموزان ورودی پایه هفتم شرایط پاسخگویی به شما را نخواهیم داشت.

ج- تمامی چک هایی که نزد مدرسه از ماه های قبل باقی مانده است در جدول صورت حساب شما (نقد شده در نظر گرفته  شده است ) ولی تا قبل از هماهنگی با شما به بانک عامل سپرده نخواهد شد!

4- شما می توانید از بخش تسویه حساب (پایین این برگه ) صورت حساب خود را مشاهده نمایید

الف-  چنانچه در مجموع بستانکار می باشید در محل مخصوص (شماره شبای حساب بانکی) یکی از والدین را درج نموده و دکمه ارسال را بزنید تا به صفحه کارنامه هدایت شوید.پس از چند روز و دریافت مطالبات مدرسه این مبلغ به حساب ارائه شده واریز خواهد شد و در نهایت به شما اطلاع رسانی می شود.

ب- ولی چنانچه در مجموع بدهکار درج شده است، لطفا از محل مشخص شده وارد صفحه بانک شده و نسبت به تسویه آن اقدام نمایید. و پس از مراجعه مجدد به سایت به صفحه کارنامه هدایت خواهید شد.

ج- روش تسویه دیگری برای بستانکاری یا بدهکاری شما پیش بینی نشده است لذا خواهشمندیم تنها از بستر فراهم شده اقدام نمایید. بخصوص از مراجعه به آموزشگاه برای این امر جدا خوداری نمایید.

 

برای نمایش کارنامه باید به حساب کاربری خود وارد شوید

محمد آزادی

محمد آزادی

مدیر دبیرستان نمونه دولتی شهید حسینی منطقه 8 تهران

دیدگاهتان را بنویسید