چند نکته برای دانش آموزان پایه نهم

از دانش آموزان محترم پایه نهم خواهشمندیم به نکات زیر دقت نمایند:

۱- با توجه به آغاز آزمون های ورودی دبیرستان ها و با درخواستی که از دبیران محترم داشته ایم تمامی تکالیف شما لغو می گردد. و دانش آموزانی که تا کنون موفق به ارسال شده اند به عنوان امتیاز و تشویقی برای ایشان ثبت خواهد شد.

۲-برای روز شنبه حتما طوری برنامه ریزی کنید که در بازه زمانی ۸:۵۰ الی ۹ در مدرسه حضور داشته باشید.(نه زودتر و نه دیرتر). از ساعت ۸:۵۰ درب ورودی برای دانش آموزان باز خواهد شد و اجازه تجمع در بیرون در به آنها داده نمی شود.دانش آموز به محض ورود به مدرسه بدون درنگ در جای خود مستقر می گردد و آزمون خود را آغاز می کند.

۳- با توجه به چیدمان ویژه ای که صورت گرفته و دانش آموزان در سه فضای سالن ناهار خوری ، نمازخانه و پیلوت همکف جاگذاری شده اند، از درب ورودی حیاط شرایط امتحانی و قوانین آزمون های نهایی به اجرا در خواهد آمد.برخی از این قوانین را در زیر یادآور می شویم.
الف- همراه داشتن هر گونه وسیله یا ابزار بغیر از نوشت افزار ممنوع می باشد.
ب- همراه داشتن تلفن همراه ، ساعت هوشمند، ماشین حساب و دیگر وسایل دیجیتال اکیدا ممنوع است.

ج- همراه داشتن یک قمقمه آب توصیه می گردد.

د- همراه داشتن زیر دستی ، چرک نویس ، کتاب ویا جزوه ممنوع است.

هـ ـ دانش آموز باید به تعداد مورد نیاز نوشت افزار و وسایل رسم (در آزمون های مربوطه) به همراه داشته باشد. قانون امتحانات نهایی و همچنین اصول بهداشتی اجازه استفاده از وسایل سایرین را به شما نمی دهد.

۴- تمامی دانش آموزان موظفند در هنگام ورود به مدرسه ماسک بر صورت و دستکش بر دست داشته باشند.

۵- سرویس های بهداشتی مسقف مدرسه به شرایط ویژه بیماری کرونا بسته است فقط اجازه استفاده از روشویی های بیرونی مدرسه را خواهید داشت.

۶- پس از پایان آزمون دانش آموزان می بایست بلافاصله بدون توقف در حیاط مدرسه ، از مدرسه خارج شده و مستقیما به منزل مراجعه نمایند.

به امید موفقیت شما در تمامی مراحل زندگی

محمد آزادی

محمد آزادی

مدیر دبیرستان نمونه دولتی شهید حسینی منطقه 8 تهران

دیدگاهتان را بنویسید