کلاس بندی دانش آموزان پایه هفتم

اولیای محترم ، دانش آموزان گرامی

شما می توانید با وارد کردن کد ملی ( ده رقمی) دانش آموز در محل مشخص در جدول زیر(خانه سوم از ستون کد ملی دانش آموز بجای عدد صفر کد ملی ایشان را قرار دهید) از کلاس ایشان و برنامه هفتگی کلاس وی اطلاع پیدا نمایید ولی در این خصوص خواهشمندیم به نکات زیر دقت لازم مبذول گردد:

۱- به دلیل آنکه کلاس های مدرسه بصورت یکنواخت و در یک سطح کلاس بندی می شود و معمول این اطلاعات از کارنامه دوره ابتدایی قابل استخراج نیست و چون دانش آموزانی که در کلاس های تابستانی حضور نداشته اند و از آنها سنجش بعمل نیامده است ملاکی برای توزیع متوازن آنها در کلاسها نداریم این عده دانش آموز برای کلاسبندی قطعی می بایست در آزمون آغازین روز چهارشنبه سوم مهر ماه که از دروس ریاضی_علوم_ادبیات پایه ششم بعمل می آید، شرکت نموده و در پایان با توجه به نمرات اکتسابی به صورت متوازن در کلاس ها تقسیم می شوند. بنابراین کلاس های یادشده در این جدول برای این دسته از دانش آموزان بصورت موقت می باشد.

۲- در پایین این جدول بخشی آماده شده است تا کسانی که تمایل به تغییر کلاس دارند، کلاس مورد علاقه خود را برای جابجایی اعلام دارند. مطمئنا در صورت فراهم شدن مقدمات جابجایی و ورود دانش آموز(همتراز) از مقصد شما به کلاس مبدا این جابجایی صورت خواهد گرفت.

۳- به دلیل تراکم ترافیک در روز اول مدرسه لطفا مقداری زودتر از منزل خارج شوید به همین علت مدرسه در روز اول مهر ساعت ۱۱:۳۰ تعطیل خواهد شد و در روزهای سه شنبه ۲مهر و چهارشنبه۳مهر ماه دانش آموزان ساعت ۱۲ تعطیل خواهند شد. اما از هفته آینده طبق آنچه پیش از این اعلام شده است دانش آموز باید همه روزه از ساعت ۷:۱۰ تا ۱۴:۴۵ در مدرسه حضور داشته باشد بغیر از روزهای دوشنبه که تعطیلی دانش آموزان ساعت ۱۲:۳۰ خواهد بود.

۴- در روز اول مهر ماه انتقال دانش آموز سرویسی از منزل به مدرسه بر عهده اولیای محترم و از مدرسه به منزل توسط سرویس دانش آموزی صورت می پذیرد.

۵- لطفا شماره تلفن راننده و مسئول سرویس را از دانش آموز دریافت نموده و در محلی قابل دسترس یادداشت نمایید.

۶- نوع پوشش دانش آموزان و وضعیت ظاهری آنها بر اساس آنچه از قبل به شما اطلاع رسانی شده است انجام پذیرد.

جدول کلاسبندی دانش آموزان پایه هفتم

درخواست جابجایی کلاس(در صورت امکان)

محمد آزادی

مدیر دبیرستان نمونه دولتی شهید حسینی منطقه 8 تهران

3 دیدگاه برای «کلاس بندی دانش آموزان پایه هفتم»

پاسخی بگذارید