کلاس های ایران مهارت

اولیای گرامی دانش آموز عزیز

لطفا برای انتخاب کلاس های خود به نکات زیر دقت داشته باشید:

۱- شما مجاز هستید در هر ترم از یک کلاس انتخاب کنید یعنی اگر در ترم یک کلاسی را انتخاب کردید در ترم دوم دیگر مجاز به انتخاب این کلاس نیستید.

۲- پیش از انتخاب کلاس خود ابتدا اطلاعاتی که در خصوص کلاس برای شما به نمایش در می آید مطالعه کنید و با علم به محتوای کلاس انتخاب خود را انجام دهید.

۳- به علت محدودیت های موجود در فضای کلاس ها و پذیرش دانش آموز انتخاب این گروه از کلاس ها اولویت زمانی نیز دارد.

۴- همه دانش آموزان مکلف به انتخاب تنها یک کلاس و شرکت فعال در آن می باشند.

۵- غیبت در این گروه از کلاس ها علاوه بر پیگیری های انضباطی معمول باعث کسر ۵۰ امتیاز به ازای هر روز غیبت می شود.

۶- در انتها برای ثبت نهایی کلاس و تایید اخر در صفحه باز شده پس از تکمیل فرم پرداخت را کلیک کنید.

 

لیست کلاس های ایران مهارت

نصب و راه اندازی و کار با موبایل و تبلت

عیب یابی و تعمیر مقدماتی گوشی تلفن همراه و تبلت استانداردی آموزشی است در گروه الکترونیک شامل مهارت های تحلیل بلوک دیاگرام و تشخیص قطعات، برطرف کردن اشکالات نرم افزاری بدون کامپیوتر، فلش کردن و باز کردن قفل گوشی، تست گوشی با استفاده از منبع تغذیه، تنظیم دستگاه هیتر و تنظیم دستگاه اولتراسونیک می باشد.

مکالمه با گردشگران به زبان انگلیسی (سطح مقدماتی)

مکالمه با گردشگران به زبان انگلیسی (سطح مقدماتی) استانداردی آموزشی است در گروه شغلی گردشگری که شامل مهارت های مکالمه و محاوره صحیح و درست لغات، اصطلاحات و عبارات به زبان انگلیسی در سطح مقدماتی می باشد.

بررسی گیاهان دارویی

بررسی گیاهان دارویی استانداردی آموزشی در گروه گیاهان دارویی و داروهای گیاهی است که دارای مهارتهای بررسی گیاهان دارویی مختلف، تشخیص مواد موثره گیاهان دارویی، عملیات توزین گیاهان دارویی، نگهداری بسته های گیاهی می باشد و با مشاغلی همچون تولیدکنندگان گیاهان دارویی، فروشندگان گیاهان دارویی، متخصصان طب سنتی در ارتباط است

بازیگری جلوی دوربین در سینما

بازیگری جلو دوربین در سینما استاندارد آموزشی در گروه هنر های نمایشی است و شامل مهارت های اجرای پانتومیم اجرای حرکات موزون ، اجرای بداهه سازی ( استفاده از فریزبی) ، تیپ سازی و شخصیت سازی، صداسازی و بازیگری جلو دوربین در سینما می باشد و با مشاغل بازیگری سینما ، تئاتر و تلویزیون در ارتباط است.

کار با سیستم عامل Windows و ارائه مطلب با PowerPoint برای هفتم

کار با سیستم عامل Windows استاندارد آموزشی در گروه فناوری اطلاعات است و شامل مهارت های اسمبل کردن یک سیستم PC ، نصب و راه اندازی سیستم عامل ویندوز، استفاده از توابع راهنما، تنظیمات میزکار ویندوز، ذخیره تصویر در ویندوز به روش های مختلف، کار با PAINT ، کار با WordPad ، کار با NOTEPAD ، فشرده سازی فایل، ویروس یابی و چاپ می باشد.

ارائه مطلب با PowerPoint استاندارد آموزشی در گروه فناوری اطلاعات است و شامل مهارت های تولید فایل جدید، ایجاد فرمت های ذخیره، ایجاد پس زمینه اسلاید، طراحی اسلاید، پنهان نمودن اسلاید، کارکردن با تصاویر، صدا، نمودار، پویانمایی، انیمیشن متن ، صداگذاری Narration ، کار با دکمه های عملیاتی Action Button و اجرای فال ایجاد شده می باشد.

بکارگیری مفاهیم برنامه نویسی ++C مقدماتی پایه نهم

بکارگیری مفاهیم برنامه نویسی C++ مقدماتی استانداردی آموزشی در گروه فناوری اطلاعات است که شامل مهارتهای رسم و نوشت الگوریتم و فلوچارت ، کار با operators ، کار با data type variable ، نوشتن برنامه کوتاه ، کار با constants می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید