آموزشیپایه نهمپایه هشتمپایه هفتم
نوشته های مهم

برنامه کلاس های تکمیلی(5شنبه)

ثبت نام کلاس های تکمیلی 5 شنبه

دانش آموز عزیز و اولیای گرامی

نظر به درخواست مکرر اولیای محترم مبنی بر برگزاری کلاس های تکمیلی همانند سالیان گذشته با تلاش همکاران دبیرستان شرایط برگزاری این کلاس ها در روزهای 5شنبه مهیا شد. در این خصوص توجه شما را به نکات زیر جلب می نماییم:

1- این کلاس ها تا زمان بازگشایی مدارس(از ابتدای آذر ماه) به صورت مجازی برگزار می گردد و از اولین 5شنبه آذر ماه کلاس ها به صورت حضوری خواهد بود.

2- چون این کلاس ها خارج از ساعت آموزشی مصوب و خارج از ساعات فوق برنامه برگزار می گردد، شرکت در این کلاس ها نیاز به پرداخت مبلغ مشخص شده ای دارد که در زمان حضور دانش آموزان از طریق کارت بانکی دریافت می گردد.

  • هر چند در شرایط فعلی نسبت به گذشته، نیاز بیشتری به وجود این کلاس ها احساس می شود ولی شرکت در این کلاس ها برای دانش آموزان الزامی نیست.

3- شما برای کسب اطلاع کامل از شیوه برگزاری کلاس در فرم ثبت نام بر روی هر درس کلیک کنید اطلاعات کامل آن کلاس به نمایش در خواهد آمد.

4- با توجه به شرایط کرونایی و محدودیت تعداد دانش آموزان این نام نویسی دارای اولیت زمانی می باشد. همچنین مهلت ثبت نام فقط تا ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخ 26 آبان می باشد و به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود

برنامه برگزاری کلاس ها

برای ثبت نام فرم زیر را پر کرده و پس از اطمینان از صحت مراحل ثبت نام شماره پیگیری را یادداشت نمایید.

نمایش بیشتر

‫4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا